Soutěž o nej.blog tady
CHAT tady

Květen 2011

letní ličení 0.1

21. května 2011 v 14:53 | Lucinka
ahoj :) dneska je krásně a neni nic lepšího než jít s partou ven buť k přehradě,nebo do města na zmrzku :))) v létě se dost potím a jsem skoro "nenamalovanä" teď ti doporučím,které aspoň mě vyhovuji nejlép v létě ! (omlouvám se za fotky,rozbil se mi foťák)

1.make-up maxfactor ! :-) je sice trochu dražší ale doporučuji stačí jen jemně a trošku a máte krásnou pleť cena: 554Kč2. pudr od anovu,který krásně kryje a vydrží klidně i 8 hodin ! doporučuju cena: 249 Kč3.nakonec si dám řasenku od dermacol,pro mě je fakt dobrá ! řasy mi prodluží zahustí


potom si dej les na rty :) stříkni na sebe nějaká parfém s letní vůni a můžeš vyrazit !

smysl blogu.

16. května 2011 v 17:56
ahoj :) dlouho jsem se neozvala..,ale štvě mě hodně věcí na mojem blogu konkrétně ( ti co čtou můj blog) udělala jsem soutěž všichni se do ni hrnuly a to jsem ráda ! ,ale jaký to má smysl že se přihlásí se a pak vam je to všem fuk? to jděte do řiťi zpromunutím ! :\ tenhle blog vedu a občas dám článek jen díky slečnám,které mi napíšou abych jim poradila buť co na sebe,jak se namalovat apod. ale nechci dělat blog a článek pro jednu slečnu co mě poprosí.. tím to Vásn prosím,aby jste se vyjádřili v komentářích jak to bude s blogem dál .. jednou byl můj blog TOP a potom už zase zmizel.. štvě mě to,ráda radím holám.. ale má to vůbec smysl? stačí když mi napíšete do komentů vás názor ano má to smysl nebo ne nemá. když tak váš názor.. děkuji předem všem:\ :)) vaše Luci.

!!!!!!!!!!!!!!